The Anacrusis náhled

The Anacrusis je hra od spolutvůrce L4D a nyní opustila early access

6. 12. 2023
Zdroj náhledu: Stray Bombay

Left 4 Dead je jednou z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejspíše i nejoblíbenějších kooperativních stříleček této doby. Jedná se totiž o téměř perfektní hru s týmovou prací, a tak si našla místo v srdci hned několika set tisíc hráčů. Pokud i vy patříte mezi příznivce, ať už prvního, či druhého dílu, zpozorněte.

Nyní, o patnáct let později, jeden ze spolutvůrců Left 4 Dead, Portal 2 nebo i CS:GO přichází na scénu s nezávislým studiem Stray Bombay. Toto studio již téměř před dvěma lety vydalo v předběžném přístupu svoji první hru nesoucí název The Anacrusis, kterou jsme pro vás již v minulosti zrecenzovali. Včera, tedy 5. prosince, byla vydána v plné verzi, a tak si získala moji pozornost.

The Anacrusis je kooperativní FPS pro čtyři hráče, která si s sebou nese něco málo právě ze série L4D. Vy a váš tým se snažíte přežívat proti nepřátelům, přičemž vaším úkolem je vždy se dostat na konec určité úrovně. Obtížnost se stejně jako rozmanitost nepřátel mezi úrovněmi vždy zvyšuje.

Podpora modů je dalším velkým pozitivem této hry a stejně tak i PvP režim, který nabízí zábavu až pro osm hráčů. Ti jsou rozděleni do dvou týmů po čtyřech. Jeden tým se ocitne v roli přeživších, zatímco ten druhý se je snaží zastavit v roli mimozemšťanů.

Pokud vás titul The Anacrusis zaujal, na Steamu si jej do 19. prosince můžete zakoupit s 20% slevou, a to za 15,60 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.