The Callisto Protocol a jeho uzamčený obsah

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Striking Distance Studios

The Callisto Protocol je hororová událost, která se nám za pár dní představí v plné kráse. Již několik hodin však internetem kolují zvěsti, že The Callisto Protocol má obsahovat uzamčený obsah, který bude zpřístupněn až po zakoupení digitální edice. Tuto vlnu negativních reakcí vyvolala nedávná aktualizace hry na Steamu, jež v rámci digitální edice představila Season Pass , což by nebyl problém, kdyby v něm nebylo uvedeno, že přidává například třináct nových brutálních smrtí pro Jacoba a jeho nepřátele. Upřímně se nedivím, že to spoustu fanoušků naštvalo, ale je pravda, že v základní hře je uzamčený obsah, co se odemkne až s dodatečným obsahem, nebo jde jen o nepochopení textu? Odpověď už do jisté míry známe.

Kritika ze strany hráčů byla tak veliká, že se nakonec samotný tvůrce Glen Schofield rozhodl na svém twitteru reagovat a uvedl: „Aby bylo jasno: v rámci season passu nezatajujeme nic z hlavní hry. Na tomto obsahu jsme ještě ani nezačali pracovat. Jsou to všechno nové věci, na kterých budeme pracovat v novém roce. Fanoušci si vyžádali ještě VÍCE úmrtí, takže to pro nás bude v příštím roce prioritou.

Tomuto prohlášení bych věřil, protože Glen dal několikrát najevo, že mu na jeho hře opravdu záleží, a pokud by udělal gesto, kterým by uzamkl různý obsah a donutil fanoušky kupovat předražené edice, dost by si protiřečil. Takto mohou být všichni fanoušci v klidu, protože jak sám tvůrce hry říká, nic ze základní edice uzamčeno není.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn