Ubisoft – the division

The Division Heartland - nová hra od Ubisoftu

6. 5. 2021
 

Ubisoft oznámil novou free-to-play, tedy bezplatnou hru The Division Heartland, která bude mít dokonce i svoji mobilní verzi. Hra bude zasazena do světa Tom Clancy’s The Division. Hru vyvíjí studio Red Storm, které spadá pod Ubisoft.

Podrobnosti zatím nejasné

Bližší informace o hře jsou však nejasné. Ubisoft nazval The Division Heartland jako „samostatnou hru, která nevyžaduje předchozí zkušenosti se sérií“.  Ubisoft dále dodává, že „hra poskytne zcela nový pohled na svět The Division v novém prostředí.“ 

The Division Heartland bude krom PC také na konzolích. Přesné datum vydání však známé není, je dosti pravděpodobné, že hra vyjde na přelomu roku 2021/2022. Ubisoft však již poskytl zájemcům přístup k ranné testovací verzi hry.

Zdroj: igdb.com

Tom Clancy’s The Division 2

Poslední hrou do světa The Division byla hra Tom Clancy’s The Division 2, která byla vydána v březnu roku 2019. Na této hře pracovalo studio Massive Entertainment s podporou studia Red Storm. Hra se odehrává ve Washingtonu po vypuknutí viru a navazuje na příběh hry Tom Clancy’s The Division z roku 2016, která se odehrávala v New Yorku. Hráči jsou agenti fiktivní divize Strategic Homeland Division a snaží se udržet věci pod kontrolou uprostřed ničivé pandemie. Vzhledem k názvu Heartland můžeme bezpečně předpokládat, že nejnovější hra bude zasazena do venkovského amerického středozápadu.

Konkurence pro MMO hry?

Pokud jde o gameplay, Ubisoft neřekl, jaký formát Heartland bude mít. Je možné, že se Ubisoft vydá ve stopách Epic Games a Electronic Arts při vytváření bitevní královské hry jako Fortnite nebo Apex Legends. Možné je také něco podobného Valorantu od Riot Games, což je hra pět na pět.

Otázkou také zůstává, i když je hra oznámena jako free-to-play, zda bude obsahovat mikrotransakce a nestane se z ní tak hra ve stylu pay-to-win. Tedy čím více zaplatíte, tím více lepšího vybavení a výhod oproti ostatním získáte.

Zdroj:  polygon.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.