The Last Haven generál Zima

The Last Haven – přehled plánovaných změn

1. 1. 2022
Zdroj náhledu: Thunder Devs

Ve hře The Last Haven se ocitáte ve světě, který prošel jadernou válkou. Všude je beznaděj a přeživší obyvatelstvo dostalo ohromné dávky radiace. Vy se ujímáte role vůdce, který má za úkol řídit a spravovat osadu s přeživšími obyvateli a přežít se svou komunitou za každou cenu!

Vývojářské studio Thunder Devs, které je tvořeno jednou osobou, přineslo novoroční prohlášení. Vývojář reaguje na minulý rok, ale zároveň zveřejňuje mnoho zajímavých novinek do budoucna. Většina novinek a vylepšení byla důkladně probrána s komunitou hry a jedná o velmi zajímavý výčet. 

„Milí přátelé, uplynulý rok byl z nám všem známých důvodů těžký nejen pro nás, ale i pro celý svět... To nám však nebrání v optimistickém pohledu do budoucnosti a v ambiciózních plánech!Upřímně děkujeme všem, kteří s námi tento rok vydrželi, podporovali nás ve vývoji, pomáhali nám s překladem hry, odhalovali chyby a nedostatky, inspirovali nás tipy a návrhy!Přejeme vám šťastný nový rok! Ať nový rok přinese prosperitu a klid vašim rodinám, bohatství a pohodlí vašim domovům, mír a harmonii vašim duším a šťastné vyhlídky a úspěch ve vašich záležitostech!“ - Thunder Devs.

The Last Haven buildings

The Last Haven plán pro blízkou budoucnost

Seznam plánovaných změn a oprav je opravdu rozsáhlý, a proto uvádíme jen ty nejžádanější a nejdiskutovanější body.

Jedním z nejprobíranějších a nejznámějšíchh problémů je náhodné přepínání režimu plazení a chůze, což může být v některých situací pro vašeho vojáka fatální. Taktéž problém s nezobrazováním se některých vašich vojáků na mini mapě, a to ani když bojují. Dále bude opraveno nesprávné fungování systému doplňování paliva do vozidel. 

Znám je také problém, kdy při postavení některých farem tyto nezačnou produkovat suroviny. Další, i když méně častý problém je zasekávání některých dělníků.

Plánované novinky jsou pak přidat větší flexibilitu do systému stavby zdí, počítadlo prasátek na farmě a vytvoření nových úrovní obtížnosti. Budou přidány také nové metody těžby paliva. Nově se do hry dostanou také doly a možnost prodávat suroviny u obchodníka. Hojně poptávaným prvkem, který bude také začleněn, je možnost najímat profesionální žoldáky.

Kompletní seznam naleznete zde.Jedná se opravdu o širokou paletu změn a novinek a nezbývá tedy než čekat, až se tyto prvky promítnou do reality.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.