The Last Worker se už brzy vrhne do práce

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Oiffy

Práce není žádný med a o to horší je sledovat, jak vaši pozici v zaměstnání postupně nahrazují automatizované síly. Přesně toto téma zachycuje titul The Last Worker, jehož zápletku bez větších potíží dokážete odhadnout už ze samotného názvu.

Kurt je dlouholetý zaměstnanec veleúspěšné světové společnosti jménem Jünngle, pro kterou pracuje doslova celý svůj život. Jak plyne čas, Kurt se najednou ocitne v továrně jako poslední lidský pracovník a společnost mu jako jediný dělá robůtek Skew. The Last Worker slibuje pohlcující výpravné dobrodružství, hvězdně obsazené hlasové herce, satiru, kombinaci simulátoru a stealth hry i zajímavé prostředí společně s postavami, za jejichž návrhem stojí komiksová legenda Mick McMahon.

Slibovanou satiru v titulu nemusíme sáhodlouze hledat, protože každému snadno dojde, na jakou společnost firma Jünngle poukazuje. Kurt však bude vystaven zkoušce loajality, protože právě on rozhodne o tom, zda se postaví na stranu skupiny aktivistů SPEAR a pomůže rozložit společnost zevnitř, nebo bude věrný svému zaměstnavateli za každou cenu, ať to stojí, co to stojí.

To vše a mnohem více vás čeká 30. března 2023 na PC, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5, a titul dokonce vyjde i na VR.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn