The Riftbreaker slaví úspěch

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet

Velmi oblíbená hra The Riftbreaker, o které jsme vás nedávno informovali v naší recenzi, slaví velký úspěch. Hra vás zavede do daleké budoucnosti, kdy lidstvu postupně docházejí potřebné zdroje. Jedinou nadějí na záchranu civilizace je důsledná kolonizace vhodných planet s cílem vytvořit meziplanetární portály. Tyto portály jsou schopny transportovat suroviny zpět na Zemi a následně i prohloubit kolonizaci jiných světů.

Hra povedeně kombinuje prvky budování základny, tower defense a survival prvky, které se skládají ze sběru surovin a správy zdrojů. Vše je navíc obohaceno o velmi přátelský systém výroby a v neposlední řadě o RPG prvky s hutnou dávkou soubojů. Hra však také velmi zaujala svou povedenou a detailní grafikou.

Vývojářské studio EXOR Studios se rozhodlo podělit o několik informací z minulé roku a zároveň přináší novinky pro rok 2022.

The Riftbreaker boss

Více něž 350 000 prodaných kopií

„Hra The Riftbreaker překonala hranici 350 000 prodaných kopií na všech platformách a po přidání Game Passu navštívilo Galateu 37 více než půl milionu Riftbreakerů. Děkujeme všem, kteří nás na této cestě podpořili! Jsme nadšení z toho, co nás čeká v roce 2022 :)“ – EXOR Studios

Hra dostala již v průběhu minulého roku více než 15 aktualizací. Nicméně vývojáři uvádějí, že rozhodně nehodlají zpomalit a hodlají hru i nadále rozšiřovat a vylepšovat. V krátkodobém horizontu jsou plánována vylepšení optimalizace výkonu a samozřejmě opravy nahlášených chyb. V plánu jsou také vylepšení nástrojů pro modifikace, které byly nedávno vydány.

The Riftbreaker - milníková aktualizace a multiplayer

Milníková aktualizace „World Expansion I“, jak ji vývojáři označují, se má objevit přibližně koncem března, případně v průběhu dubna. Zatím se stále ladí nový obsah, nové prvky a mechaniky. Aktualizace nicméně bude obsahovat nový biom a spoustu nového obsahu, včetně nových druhů nestvůr, zbraní, dovedností, vylepšení a dalšího. Příběhové rozšíření kampaně bude placeným DLC. 

Mezi jedním z nejvíce diskutovaných prvků hry je bezesporu multiplayer. „Jedná se o průběžný úkol, na kterém pracujeme souběžně se všemi ostatními aktualizacemi. V zákulisí pomalu přepracováváme velké části kódu, aby bylo možné přežít na Galatea 37 společně s vašimi přáteli. Ještě jednou vám děkujeme za veškerou podporu a za to, že jste s námi na této cestě vydrželi!“ – EXOR Studios

Jedná se bezesporu o skvělé zprávy a novinky do budoucna. Je jisté, že se máme na co těšit.

Hru naleznete zde.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn