The Wandering Village vyjde již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Stray Fawn Studio
The Wandering Village je nová nadcházející budovatelská strategie od vývojářského studia Stray Fawn Studio. To na svém kontě již pár zajímavých titulů má, jako například Nimbatus – The Space Drone Constructor nebo Niche – a genetics survival game. Jejich nový nadcházející titul konečně má i své datum vydání předběžného přístupu, a to 14. září 2022.
V The Wandering Village se ocitáme ve světě, ve kterém přežití není vůbec jednoduché. Tajemné rostliny se rozšířily po celé zemi a jejich toxické spory proměnily svět k nepoznání. Malá skupinka přeživších ale nalezla úkryt na zádech mysteriózního putujícího tvora podobající se dinosaurovi. Ten se jmenuje Onbu. Vaším úkolem je vytvořit si symbiotický vztah s tímto tvorem, abyste společně dokázali přežít v nebezpečném postapokalyptickém světě.
Budete tak od naprostých základů budovat nový svět, který poskytne zvířatům i vám bezpečí. V traileru můžete vidět klasické prvky budovatelských strategií, jako sekání dřeva, sbírání borůvek, stavění nových budov a zasévání pole. Musíte se ale také starat o milého tvora Onbu, aby se i on cítil co nejvíce příjemně.

Pokud vás počin The Wandering Village zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, aby vám neuniklo jeho již brzké datum vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn