The Wandering Village náhled

The Wandering Village vyjde již brzy

8. 9. 2022
Zdroj náhledu: Stray Fawn Studio

The Wandering Village je nová nadcházející budovatelská strategie od vývojářského studia Stray Fawn Studio. To na svém kontě již pár zajímavých titulů má, jako například Nimbatus – The Space Drone Constructor nebo Niche – a genetics survival game. Jejich nový nadcházející titul konečně má i své datum vydání předběžného přístupu, a to 14. září 2022. V The Wandering Village se ocitáme ve světě, ve kterém přežití není vůbec jednoduché. Tajemné rostliny se rozšířily po celé zemi a jejich toxické spory proměnily svět k nepoznání. Malá skupinka přeživších ale nalezla úkryt na zádech mysteriózního putujícího tvora podobající se dinosaurovi. Ten se jmenuje Onbu. Vaším úkolem je vytvořit si symbiotický vztah s tímto tvorem, abyste společně dokázali přežít v nebezpečném postapokalyptickém světě.

Budete tak od naprostých základů budovat nový svět, který poskytne zvířatům i vám bezpečí. V traileru můžete vidět klasické prvky budovatelských strategií, jako sekání dřeva, sbírání borůvek, stavění nových budov a zasévání pole. Musíte se ale také starat o milého tvora Onbu, aby se i on cítil co nejvíce příjemně.

Pokud vás počin The Wandering Village zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, aby vám neuniklo jeho již brzké datum vydání.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.