Prince of Persia

Mega slevy na GOGu na hry od Ubisoftu

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Pamatujete si ty doby, kdy všem hrám světa dominovalo Heroes of Might and Magic? Nebo Prince of Persia s Raymanem? Tyto hry sice vyšly už před desetiletími, ale stále mají svou obrovskou hodnotu, a to nejenom srdcovou, ale samozřejmě i tu herní, když k některým titulům přichází i daleko mladší hráči a sami si je ihned zamilují. Co tedy na GOGu můžete najít?Především klasiky, a to Might and Magic 6, 7, 8 a 9, Far Cry 1 a 2, Brothers in Arms, Driver: Parallel Lines, Albion, The Settlers 2, 3 a 4 a pár dalších maličkostí, z čehož skutečně nejdražší jsou Brothers in Arms za 3,99 eur (cca 100 korun).

Tři největší perly jim tam ale dominují. Začneme mým miláčkem, a to hrou z roku 1995, která se jmenuje Rayman Forever. Ta se nyní dá zakoupit za pouhých 1,29 eur (cca 35 korun) s tím, že na na GOGu jsou i další díly. Druhou je klasika, kterou vytlačila ze světa série Assassin’s Creed, Prince of Persia. Díly z druhé trilogie, tedy zfilmovaný Prince of Persia: The Sands of Time a díly Warrior Within a Two Thrones, se dají koupit za 1,99 eur (cca 50 korun za díl).

A na závěr? Samozřejmě Heroes of Might and Magic III (mimochodem pátý, šestý a sedmý díl jsme pro vás zrecenzovali). Zde je nutné připomenout, že Heroes of Might and Magic III je stále asi nejpopulárnější, nejhranější a mnoho dalších nej. Pokud do tohoto dílu půjdete, nezapomeňte si rovnou najít i rozšíření Horn of the Abyss, které přinese nový hrad, kampaň i lobby. Hru si můžete koupit za pouhých 2,49 eur (cca 65 korun). Na webu najdete i spoustu dalších her, tak se nezapomeňte poté pochlubit, jaké jste si vybrali. Ostatně, stačí kliknout sem pro celý seznam.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.