Titan Quest Anniversary Edition

Titan Quest nás zavede do Číny

6. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Velmi oblíbené akční RPG Titan Quest se stále těší velkému zájmu hráčů a komunity. Hra má na Steamu vysoké hodnocení 91 %, což z ní dle měřítek Steamu činí jednu z Velmi kladně hodnocených her. Vývojáři si tohoto zájmu jsou dobře vědomi, a proto přichází s novým dobrodružstvím.

Císař Yao, vládce na Dálném východě, si neví rady s nebezpečnými běsnícími bestiemi, které sužují jeho císařství. Rozhodně se tak povolat na pomoc hlavního hrdinu hry Titan Quest, jehož činy jsou již dobře známé. Ve vysokých kruzích se ví, že hlavní hrdina je velmi dobrý v zabíjení všech obtížných mytologických zvířat a bestií, a tak by mohl pomoci i sužované Číně.

Čtvrté rozšíření pro hru Titan Quest vychází právě teď a jmenuje se Eternal Embers.

Oficiální popis:

Akční RPG Titan Quest se dočkává nového rozšíření! Ve hře Eternal Embers se hráči vydají do mystických říší Dálného východu. Legendární entity z asijské mytologie, jako je Nefritový císař, Deset sluncí a Dračí král čtyř moří, jsou součástí epického příběhu, který zahrnuje čtyři nové akty. Hráči stojí v cestě přes 30 různých typů nepřátel a bossů a zpřístupňuje se mu nové mistrovství. Díky legendárním schopnostem starobylých mistrů Neidanu, požehnání polobohů a vůli dávných císařů má hráč veškerou moc na dosah ruky.“ – Iron Lore Entertainment

Zdroj: Iron Lore Entertainment

Stará hra Titan Quest drží svěží krok

Jedná se o 15 let starou hru, původní Titan Quest vyšel v roce 2006, ale zjevně oblíbené akční RPG se od oživení výroční edice v roce 2016 dočkalo tří rozšíření. Ta zavedla hlavního hrdinu do Ragnaroku, pak do Atlantidy a nyní zpět do Číny.

Hru můžete sledovat zde

Zdroj: PCGamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.