Total War WARHAMMER 3 - Cover

Total War: Warhammer 3 dostane novou podobu v Immortal Empires

6. 7. 2022
Zdroj náhledu: Creative Assembly

Frakce Total War: Warhammer 3 budou v Immortal Empires fungovat trochu jinak, oznámila společnost Creative Assembly v novém příspěvku na blogu – přesněji řečeno, někteří jejich lordi budou fungovat trochu jinak. Vývojářský tým také poodhalil některé změny, které se chystají pro Be'lakora v aktualizaci Warriors of Chaos, a vypadá to, že kníže zloby z podsvětí bude v Immortal Empires mnohem zajímavější.

Creative Assembly podniká kroky k odlišení lordů a k tomu, aby hra za ně byla jedinečnějším zážitkem, zatímco dříve měli někteří lordi stejné výchozí body kampaně, a dokonce i frakce s ostatními šlechtickými protějšky. Volkmar ze Sigmarova kultu nyní bude začínat v Jižních zemích a za zapečetění kacířských knih obdrží Zeal boons. Helman Ghorst mezitím začíná na dálném východě, zatímco Sigval těží z nové schopnosti svádění a začíná svou kampaň v Pustinách Chaosu.

Další pozoruhodná změna se týká Vlada a Isabelly von Carstein. Nedostanou nové startovní body, ale jednoho z nich si můžete automaticky odemknout jen tím, že budete hrát za druhého.

Total War WARHAMMER 3 - goblini

Be'lakor je v Immortal Empires o něco univerzálnější. Schopnost Unholy Manifestations dává démonskému princi přístup ke čtyřem silám bohů Chaosu, jedné pro každou frakci Chaosu – to samo o sobě zní dost slibně, a navíc použití Unholy Manifestations přivolává posily pro Be'lakorovu armádu.

Be'lakorův stín nakonec promění lidského pána v démonského prince a pomalu narušuje jeho podstatu, dokud ho Bel'akor neporazí a nepřidá do své ohavné armády. A konečně jsou tu Dary Chaosu, schopnost, kterou sdílejí všichni Bojovníci Chaosu, díky níž mohou obětovat duše svým bohům a získat tak posily a další užitečné výhody v boji.

Na ochutnávku hry Total War: Warhammer 3 Immortal Empires už nemusíte dlouho čekat. Otevřená beta verze nového režimu začne někdy na podzim 2022, což vám dá šanci konečně si vyzkoušet, jak se bojovníci Chaosu a Immortal Empires vypořádají s obrovskou mapou, která je dvakrát větší než ta předchozí.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.