Poppy Playtime Chapter 3 – neškodní plyšáci

Třetí kapitola Poppy Playtime odložena na rok 2024

12. 12. 2023
Zdroj náhledu: Mob Entertainment/YouTube

Pro fanoušky hororové série Poppy Playtime přišla minulý rok rána. Tvůrci ze studia Mob Entertainment třetí kapitolu z roku 2022 posunuli na rok 2023. Jak se zdá, na nové temné dobrodružství si budeme muset počkat ještě déle, protože z původního plánu vydat Poppy Playtime Chapter 3 v tomto prosinci je projekt odložen o několik týdnů přesahujících do roku 2024. Nevíme přesně, jak dlouho by zpoždění mělo trvat, ale dle oficiálního oznámení by se nemělo jednat o výrazný odsun oproti původnímu plánu. Důvodem je snaha vývojářů poskytnout co nejlepší zážitek v kvalitě, za niž by se nemuseli stydět. Práce se protáhly také kvůli tomu, že třetí kapitola bude zatím největším a nejkvalitnějším dílem Poppy Playtime.

„Dnes jsme se bohužel rozhodli odložit Poppy Playtime Chapter 3 o několik dalších týdnů až do roku 2024. Uvědomujeme si, že tato zpráva může být zklamáním. Bylo to pro nás těžké rozhodnutí a doufáme, že přijmete naši omluvu. Toto rozhodnutí jsme učinili proto, abychom měli dostatek času na vydání kapitoly 3 v kvalitě, o kterou usilujeme. Jednoduše řečeno, hra ještě není hotová.

Naši vývojáři vynakládají mimořádné úsilí, aby vám doručili co nejlepší zážitek, jaký vám můžeme poskytnout. Kapitola 3 bude zatím největším a nejkvalitnějším dílem Poppy Playtime a my se nemůžeme dočkat, až si ji užijete.“

Útěchou pro nedočkavé fanoušky je zbrusu nový trailer. Kapitola tři s názvem Deep Sleep hráče zavede do zchátralého sirotčince Playcare nacházejícího se pod Playtime Co. – opuštěnou továrnou na hračky z předchozích kapitol. Hráči se vydají do hrozivých útrob tohoto strašidelného místa, aby odhalili, co za nekalosti se tu děje. Čekají nás nové hádanky i noční můry číhající ve stínech. Hračky nejsou obyčejnými hračkami a někdy je nejlepší strategií vzít nohy na ramena. Díky unikátním nástavcům věrného GrabPacku si užijete průzkum zase trochu z jiné perspektivy. Brzy se snad dozvíme víc.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.