The Witcher – CD Projekt Red úvodka

Třetí řada zaklínače od Netflixu obsadila další dvě čarodějky a obě zase po svém

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Zatímco Andrzej Sapkowski si užívá výdělek, který mu zajišťuje Netflix, především fanoušci z Evropy polykají jedno příkoří od Netflixu za druhým, nehledě na extrémní pokles kvality seriálu v druhé sérii, kde nedávalo smysl skoro nic. Třetí série se ale už pilně připravuje a nynějším hlavním tématem má být princezna Ciri.

Díky uniklým obrázkům a informacím z natáčení tak víme, že se na natáčení už podívali kromě hlavních postav už například i Istredd, nově vymyšlený Elf Gallatin a další. Nyní byly potvrzeny další dvě čarodějky z Lóže čarodějek. Jedná se o Margaritu Laux-Antille a Keiru Metz.Keiru Metz ztvární herečka Saiyya Ingar, kterou můžete znát například ze Summer of Rockets nebo Faith. Nevíme, jak hluboce bude dosazena do příběhu, nicméně Keira je rádkyní krále Foltesta z Temerie a je hnědookou blondýnkou. V knihách jí Geralt pomohl během povstání na Thannedu.

Druhá je Margarita Laux-Antille, nová ředitelka Aretuzy po odstoupení Tissai de Vries. Respektovaná čarodějka, která se ale moc nezajímá o politiku a velice ráda se stará o svoje žačky. Je známá jako ta s „božským tělem“. V seriálu by ji měla ztvárnit herečka Rochelle Rose, známá ze seriálu Smrt v Ráji nebo filmu Ear for Eye. V tomto případě tak casting šel opět úplně na druhou stranu od knižní předlohy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.