Třetí řada zaklínače od Netflixu obsadila další dvě čarodějky a obě zase po svém

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
Zatímco Andrzej Sapkowski si užívá výdělek, který mu zajišťuje Netflix, především fanoušci z Evropy polykají jedno příkoří od Netflixu za druhým, nehledě na extrémní pokles kvality seriálu v druhé sérii, kde nedávalo smysl skoro nic. Třetí série se ale už pilně připravuje a nynějším hlavním tématem má být princezna Ciri.
Díky uniklým obrázkům a informacím z natáčení tak víme, že se na natáčení už podívali kromě hlavních postav už například i Istredd, nově vymyšlený Elf Gallatin a další. Nyní byly potvrzeny další dvě čarodějky z Lóže čarodějek. Jedná se o Margaritu Laux-Antille a Keiru Metz.
Keiru Metz ztvární herečka Saiyya Ingar, kterou můžete znát například ze Summer of Rockets nebo Faith. Nevíme, jak hluboce bude dosazena do příběhu, nicméně Keira je rádkyní krále Foltesta z Temerie a je hnědookou blondýnkou. V knihách jí Geralt pomohl během povstání na Thannedu.

Zdroj: Redanian Intelligence

Druhá je Margarita Laux-Antille, nová ředitelka Aretuzy po odstoupení Tissai de Vries. Respektovaná čarodějka, která se ale moc nezajímá o politiku a velice ráda se stará o svoje žačky. Je známá jako ta s „božským tělem“. V seriálu by ji měla ztvárnit herečka Rochelle Rose, známá ze seriálu Smrt v Ráji nebo filmu Ear for Eye. V tomto případě tak casting šel opět úplně na druhou stranu od knižní předlohy.
Zdroj: IMDB
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn