Viva la Dirt League – Witcher Logic

Viva la Dirt League přichází s Witcher Logic!

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: Viva la Dirt League

Novozélandská skupina Viva la Dirt League snad nemusí být hráčské komunitě představována. Jsou to kamarádi, kteří natáčí parodická videa na všechna různá herní témata, a to například Souls Logic, DnD Logic nebo Tarkov Logic.

Aby mohli růst a natáčet videa, nedávno spustili obrovskou kickstarterovou kampaň, na které vybrali více než dva a půl milionu dolarů. Jak slíbili, tak dodržují. Už příští týden se objeví jejich nová série Logic, a to v momentálně v jedné z nejžhavějších podob. Čeká nás totiž Witcher Logic. V té si už podle traileru vezmou na paškál samozřejmě celou herní sérii, včetně jejích hlavních postav Marigolda a Geralta. V traileru jde také vidět upravená scéna k Night to Remember, ve které se Geralt utkal s upírkou Oriannou.

V traileru jsou zatím k vidění jenom výše jmenovaní, ale věřím, že Viva la Dirt League se minimálně pokusí napasovat do hry všechny známé herní postavy. Dočkáme se tak například Yennefer, Triss nebo Ciri? To se dozvíme během příštích pár týdnů. Vy se zatím podívejte na imago.cz, kde se právě ve slevách nachází nějaký ten zaklínačský merch, včetně Geralta ve zbroji mistra Ursina, Geralta ve zbroji velmistra Felina, Geralta DeLuxe a samozřejmě Yennefer.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.