CD Projekt RED – Zaklínač 3

Třetí série Zaklínače vítá první herecké posily

13. 4. 2022
 

Nedávno jsme vás informovali, že začalo natáčení třetí série netflixovského Zaklínače. V té nás tak opět čeká spousta krásných lokací a snad nějakých pár pořádně udělaných hradů. Dočkáme se i velice zajímavých knižních postav.

První hereckou posilou bude herečka Safiyya Ingar, kterou můžete znát ze seriálu Faith. Její role v seriálu je prozatím neznámá. Druhou posilou je herec Sean Cernow, kterého můžete znát například z The Musketeers. Jeho role zatím také není známa, nicméně podle portálu Redanian Intelligence by měl odpovídat postavě Ralfa Blundena. Je to ale stále jen domněnka.

Třetí postavou je Jim Sturgeon, známý například ze seriálu Shetland. Ten ztvární posla aedirnského krále Demawenda, Aplegatta. Mohla by se skutečně showrunnerka seriálu Lauren Hissrich poučit a pokusí se více navázat na předlohu? Bylo by to super, ale nebudeme přece říkat hop, než skočíme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.