Lovecraftian Days - úvod 1

Lovecraftovy dny na Steamu 

7. 4. 2024
Zdroj náhledu: Fulqrum Publishing

Lovecraftovy dny (Lovecraftian Days), jak zní název této neoficiální události na Steamu pod záštitou vydavatele Fulqrum Publishing (Forgive me Father 1 a 2, Hyperviolent, Lords and Villeins, Graven či Horror Story: Hallowseed), přináší hráčům spoustu zlevněných her s Lovecraftovou tematikou. Tyto dny jsou určené všem nadšeným fanouškům H. P. Lovecrafta a budou probíhat od 4. dubna až do 8. dubna. 

Jedná se o druhý ročník, jenž přináší H. P. Lovecrafta a vesmírný horor od spousty nezávislých vývojářů a vydavatelů. Všechny dostupné a nabízené tituly jsou ve výrazných slevách a výběr titulů je opravdu velký, takže si rozhodně vybere každý. 

Hráči zde mají možnost nalézt: 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: igdb.com

  • Bezplatné demoverze (Lighthouse of Madness, KVLT, Exilium či Operation Lovecraft) 

Zdroj: igdb.com

Můžete se také podívat na některé nově vycházející šílenstvím prostoupené tituly. Mezi ně patří Hush: In Search of Dominic Ward, The Foretold: Westmark Legacy, Harvest Hunt, nebo dokonce Remnants of R´Lyeh. 

Kromě hraní demíček a doplňování své knihovničky herními tituly máte možnost v průběhu této akce sledovat i nejrůznější novinky a oznámení. 

Zároveň se můžete zúčastnit charity od vývojářů z Bit Golem, kteří se rozhodli věnovat veškerý zisk z herního titulu Dagon: by H. P. Lovecraft a jeho DLC (The Eldritch Box, The Little Glass Bottle a The Railway Horror) na pomoc obětem války na Ukrajině. Tuto charitu podpoří také připravovaný titul Dr. Emmerson´s Nocturnes od Bit Golem, a to ve výši patnácti procent z čistých generovaných příjmů. 

Zdroj: Fulqrum Publishing

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.