Metro Exodus náhled

Tvůrci série Metro se zúčastní Gamescomu

8. 8. 2023
Zdroj náhledu: 4A Games

Vývojářské studio 4A Games nemusím nijak zdlouhavě představovat. Stojí totiž za celosvětově známou herní sérií, a to Metro. Nyní bylo oznámeno, že toto všemi milované studio se zúčastní letošního Gamescomu, který se jako již každoročně koná v německém Kolíně nad Rýnem. Tento event odstartuje už 23. srpna a těšit se můžeme na spoustu novinek z herního světa.

Co přesně můžeme čekat od 4A Games na Gamescomu? To je otázka, na kterou bohužel neznám odpověď. Již v roce 2020, tedy pouze rok po vydání posledního dílu, a to Metro Exodus, studio přiznalo, že již pracují na dalším pokračování série Metro. „Není žádným tajemstvím, že jsme již začali pracovat na další hře Metro. S využitím všech zkušeností, které jsme za posledních 15 let získali, jsme nastavili naše cíle ještě výš.“

Nadcházející titul se připravuje pro konzole 9. generace a PC. V únoru tohoto roku také byla do světa puštěna informace, že nový titul Metro je již plně hratelný. Začaly tedy různé spekulace, že hra by mohla být oficiálně odhalena v průběhu tohoto roku a zahrát bychom si ji mohli již někdy v roce 2024. Jestli tyto spekulace jsou pravdivé, snad brzy zjistíme, a to možná právě na Gamescomu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.