Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin’s Creed: Mirage bude údajně obsahovat mikrotransakce

8. 8. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

V Assassin’s Creed: Mirage se očekávají mikrotransakce. Toto tvrzení podporuje nedávno odhalený únik, který odkryl část prémiového obsahu budoucí hry. Ačkoliv tituly od Ubisoftu v minulosti mikrotransakce obsahovaly, častá prohlášení společnosti, že se Assassin’s Creed: Mirage vrátí k počátkům série, vzbudila u některých fanoušků naději, že bude bez dodatečných monetizačních metod, což se však zdá nepravděpodobné.

Tuto informaci poskytl známý dataminer Ubisoftu J0nathan, který nedávno na Twitteru zveřejnil screenshot jedné takové položky placeného obsahu (v době psaní tohoto článku byl již odstraněn). Podle zdejších zdrojů se mělo jednat o snímek obrazovky s balíčkem Flaming Demon Pack, obsahujícím kompletní sadu brnění pro Basima, masku Chamfron pro jeho koně a plamenný meč.

Pokud je tento únik důvěryhodný, je v rozporu s prohlášením kreativního ředitele Ubisoftu Stephana Boudona v červenci 2023 při AMA na Redditu, že Ubisoft nemá v plánu poskytnout významnou podporu po vydání hry Assassin’s Creed: Mirage ani DLC. Mějte však na paměti, že tento únik nebyl oficiálně potvrzen společností ani jinými zdroji. Proto berte tyto věci s rezervou a raději počkejte na přímé oznámení ze strany Ubisoftu, než abyste zbytečně propadali nervozitě.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.