South Park – logo

Tvůrci South Parku by mohli vytvořit vlastní hru

9. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com/

Zahraniční časopis Bloomberg uvádí, že tvůrci populárního seriálu South Park podepsali se společností ViacomCBS smlouvu na 900 milionů dolarů, která pokryje jejich náklady na šest let. Trey Parker a Matt Stone plánují investovat peníze mimo jiné do videohry, která bude vytvořena ve 3D a v jejich vlastním studiu – nikoli ve spolupráci s Ubisoftem jako The Stick of Truth a The Fractured But Whole.

Zdroj: igdb.com

To je docela důležitá informace, protože smlouva za 900 milionů dolarů zahrnuje nejen dalších šest sérií South Parku, ale také 14 filmů z nabídky Paramount+, které budou k dispozici pro streamování a rozšíří stávající svět této všeobecně oblíbené série. Jeden z těchto filmů by měl být uveden ke konci letošního roku. Součástí rozšiřujícího se filmového světa South Parku by mohla být i připravovaná 3D hra.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.