ID@Xbox – úvodka

ID@Xbox prezentace proběhne zítra

9. 8. 2021
Zdroj náhledu: Xbox

Mysleli jste si, že je po ukončení veletrhu E3 všem herním prezentacím konec? Microsoft nám toho má ještě hodně co sdělit, a tak nás zítra večer od 18.00 čeká v pořadí již druhý ID@Xbox online stream zaměřený na tituly nezávislých studií. Nejen že se blíže podíváme na zoubek vývoje her, jako jsou The Artful Escape, OlliOlli World či Library of Ruina, ale můžeme prý počítat i s několika novinkami. Oznámení nových kousků je na programu dne, stejně jako živé gameplaye.

První ID@Xbox prezentace proběhla v březnu tohoto roku a bylo na ní představeno více než dvacet pět herních děl. Tenkrát jsme měli tu možnost blíže nahlédnout na dnes úspěšný a rekordy trhající titul The Ascent, STALKER 2: Heart of Chernobyl a mnoho dalších.

Živý přenos bude ke zhlédnutí na kanálech Twitch Gaming i Xbox od 18.00 dne 10. srpna.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.