Umbrella Academy

Umbrella Academy nabídne střet se Sparrow Academy

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Třetí série Umbrella Academy už se blíží. Na konci druhé série se naši hrdinové objevili v novém světě, ve kterém nejsou hvězdami oni, ale Sparrow Academy. Nejenom že se tak jedná o jejich alternativy, ale zároveň i o úplně jiné lidi, včetně schopností. Je možné, že se tyto dvě rodiny mezi sebou pomlátí? To je spíš více než jisté. Podívejte se také na některé naše recenze filmů a seriálů.

Velké rozpaky asi od začátku může způsobit transformace herečky Elliot Page na herce Elliota Page. Už v traileru to ale vypadá, že se tvůrci seriálu s touto změnou pohlaví vypořádali a herec tak nejspíš bude hrát nějaký druh přerodu ve své roli. Nebudeme si nic nalhávat, na to, jakým způsobem Netflix vede seriály, je další série s tímto hercem pro ně doslova poklad.

Nicméně nevypadá to, že by změna pohlaví jednoho z protagonistů měla hrát nějakou velkou roli v celém seriálu. Ostatně je tu stále zbytek osazenstva, a jak fanoušci vědí, jsou to povětšinou blázni (svým způsobem), kteří si sebou nesou nějaké to břímě. Jak ale dopadne střet s akademií z jiného vesmíru? Něco už napovídá sám trailer.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.