Umbrella Academy nabídne střet se Sparrow Academy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
Třetí série Umbrella Academy už se blíží. Na konci druhé série se naši hrdinové objevili v novém světě, ve kterém nejsou hvězdami oni, ale Sparrow Academy. Nejenom že se tak jedná o jejich alternativy, ale zároveň i o úplně jiné lidi, včetně schopností. Je možné, že se tyto dvě rodiny mezi sebou pomlátí? To je spíš více než jisté.
Velké rozpaky asi od začátku může způsobit transformace herečky Elliot Page na herce Elliota Page. Už v traileru to ale vypadá, že se tvůrci seriálu s touto změnou pohlaví vypořádali a herec tak nejspíš bude hrát nějaký druh přerodu ve své roli. Nebudeme si nic nalhávat, na to, jakým způsobem Netflix vede seriály, je další série s tímto hercem pro ně doslova poklad.
Nicméně nevypadá to, že by změna pohlaví jednoho z protagonistů měla hrát nějakou velkou roli v celém seriálu. Ostatně je tu stále zbytek osazenstva, a jak fanoušci vědí, jsou to povětšinou blázni (svým způsobem), kteří si sebou nesou nějaké to břímě. Jak ale dopadne střet s akademií z jiného vesmíru? Něco už napovídá sám trailer.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn