Blood Origin

V traileru na seriál Witcher: Blood Origin se objevil Marigold

6. 12. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Všichni čtenáři vědí, že většina druhé série seriálu Zaklínač od Netflixu nedávala smysl, protože se velice odklonila od knih. Nehledě tedy na to stupidní cestování. Blíží se ale datum vydání prequelu ze světa Zaklínače jménem Blood Origin, který vyjde už 25. 12. ve čtyřech epizodách. Nyní se v nejnovějším traileru z nějakého neznámého důvodu objevil také Geraltův slavný přítel, trubadúr Marigold. Ten by měl být i oficiálním vypravěčem celého příběhu. Hrozně doufám, že bude cestovat časem.

Stále sice neznáme žádnou pořádnou synopsi, nicméně víme, že by se seriál měl odehrávat 1 200 let před Geraltovým příběhem, během otevření bran mezi paralelními světy neboli Konjunkce sfér. Během tohoto úkazu vstoupily do známého světa nejen všechny možné nestvůry, ale především také lidé. Měli bychom tak i dle traileru vidět elfská království během jejich největší slávy. Hlavními postavami by měly být elfka Scian, hledající legendární meč, Éile, bojovnice, která opustí svůj klan, Fjall, který byl ze svého klanu vyhozen, a další čtyři bojovníci. Nebudeme do Blood Origin kopat, názor si můžete udělat sami dle traileru, tak neházejme ještě flintu do žita a doufejme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.