Toustovač Xbox Series S – úvodka

Toustovač Xbox Series S zamířil do prodeje

5. 1. 2024
Zdroj náhledu: Walmart

Společnost Microsoft zřejmě objevila obrovskou díru na trhu, a ještě zajímavější je fakt, že jen díky rýpavým fanouškům. Poté, co byla oficiálně představena nová generace konzolí Xbox Series X/S, doslova se roztrhl pytel s posměšky připodobňujícími design Series X k ledničce. Odpovědí Microsoftu bylo o dva roky později uvedení skutečné miniledničky na trh. Dnes již zdobí domov nejednoho hráče po celém světě. Tímto krokem se Microsoftu otevřely brány nových možností, které začínají naplno využívat. Začátkem roku 2023 se objevily první náznaky o tom, že podoby domácího spotřebiče by se mohl dočkat i model Xbox Series S. Dámy a pánové, minimalistický toustovač se v USA začal prodávat skrze řetězec Walmart za maloobchodní cenu 39,99 $ (necelých 1 000 Kč).

Zdroj: Walmart

Co takový toustovač inspirovaný vzhledem konzole Xbox Series S vlastně umí? Možná byste to nečekali, ale zařízení je komě jiného vybaveno zásadní funkcí, a to vtisknutím loga Xboxu na opékaný chléb. Kromě toho nabídne to, co každý jiný toustovač – opékání dvou krajíců chleba najednou díky široké štěrbině, digitální časovač, až šest možných voleb úrovně opékání/zhnědnutí, vyjímatelnou misku na drobečky i automatické vypnutí. A to ještě není vše, Horste! V toustovači si opečete nejen chléb, ale i bagel, vafle nebo anglické muffiny v teplém i zmraženém stavu. Stránka Walmartu uvádí, že jde o ideální dárek na svatbu, narozeniny či kolaudaci, který by v kuchyni i v kanceláři žádného fanouška značky Xbox rozhodně neměl chybět. Stoprocentní recenze mluví za vše. Bohužel je produkt v současné době beznadějně vyprodán.

Tento toustovač má být údajně pouhý předvoj toho, co se na nás v budoucnu chystá. Nová vlna licencovaného vybavení značky Xbox, včetně stojánku na pera a tužky řady X, sady nádobí, otvíráku ve tvaru Xbox ovladače, svítící podložky pod myš, skládacího boxu či misky na ramen by se k zákazníkům mělo dostat v nejbližších termínech.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.