Vyšel další trailer k filmu Dragon Ball Super: Super Hero

12. 6. 2022
Zdroj náhledu: 東映映画チャンネル / Youtube

Jaký otec, takový syn. Piccolo prostě ví nejvíc. Co máš dělat, když je tvůj otec saiyan a je na dovolené? Nejúžasnější a nejzelenější strýc Piccolo navíc zrovna pomáhá Videlovi. Ve filmu bychom se měli setkat se zbytkem Red Gibbon Army, kterou zničil Son Goku. Někteří ale přežili, stále v sobě mají ducha Red Ribbonu a stvořili ultimátní androidy Gammu 1 a Gammu 2. Tito dva androidi si začali říkat „Super Heroes“. Zaútočili navíc na Piccola a Gohana. Co je ale jejich cílem?

Franšíza Dragon Ball tak pokračuje dalším filmem a vypadá to, že už asi nikdy ani neskončí. Do filmu by se měli vrátit navíc všichni slavní hrdinové včetně Son Gokua. Ten by měl opět ukázat super saiyana a všechny svoje vyšší módy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.