Vývojový tým Diabla IV dostal nového ředitele

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard
Diablo IV, které se pomalu, ale snad jistě blíží, dostalo novou vedoucí tvář. Aktuální ředitel vývoje Diabla IV se jmenuje Joe Shely a je již pomalu inventární položkou Blizzardu, pro který pracuje již od roku 2005. V minulosti se jako herní designer podílel na vývoji některých rozšíření World of Warcraft a Diabla III, u toho pak již na seniorském postu.
Do týmu Diabla IV se Joe dostal už v roce 2017 a od té doby měl na starosti třeba celkový dohled nad designem soubojových systémů. Mimo to také vedl vývoj hratelného dema Diabla IV, které bylo prezentováno na Blizzconu v roce 2019. Nyní, ve stínu stále celkem rozvířené skandální kauzy Activision Blizzard, svůj post opustil dnes již bývalý ředitel vývoje Luis Barriga a byl nahrazen právě Joe Shelym. Novinka byla oznámena v pravidelném čtvrtletním updatu od Blizzardu k očekávanému Diablu IV.
Joe Shely využil příležitosti a při oznámení svého povýšení učinil prohlášení, ve kterém padla klasická klišé o tom, jak je poctěn, a taky se nezapomněl zmínit o aktuální situaci v Activision Blizzard. Potvrdil taky, že i přes nelehké období, kterým studio prochází, práce na Diablo IV stále pokračují a věnuje se mu maximální péče. A zrovna v případě Joea Shelyho můžeme opravdu věřit, že Diablo IV je v nejlepších rukou. Sám Joe je totiž dlouholetým fanouškem série Diablo, jejíž legendární druhý díl hrával už na vysoké škole a to rovnou každý večer.
Zdroj: pcgamer.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn