Warcraft Arclight Rumble je dalším projektem rozdělujícím fanoušky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Kdyby se chyby Blizzardu daly spočítat na jedné ruce, měli bychom nejúspěšnější herní studio na světě. Bohužel poslední dobou to byl jeden kiks za druhým, od fiaska s Diablo Immortal po trauma způsobené Warcraft: Reforged (líný remaster). Studio tak nyní vědělo, že nesmí chybovat. Udělalo malý krůček se svou první mobilní hrou Warcraft Arclight Rumble.
Ta bude klasickou tower defense, která nenápadně vypadá jako Clash Royale. Hratelnost je také velice podobná, tedy uděláte armádu, tu vede známý hrdina z WoW, vojáci běhají po mapě, tam se sami pohybují a útočí na nepřátele, brání i tak vaši základnu, vy posíláte další a další jednotky a občas to prolnete nějakým tím kouzlem. Vyhrává ten, kdo zničí nepřátelskou základnu. Jednoduché, stručné a jasné.
Hra má navíc nabídnout kampaň, PvP, nějaké ty dungeony, raidy a samozřejmě cechy. Má se také objevit více než šedesát známých postav z World of Warcraft a ještě více misí, včetně levelování hrdinů. Hra bude dostupná na Android i iOS, bohužel, teď přijde to hlavní, nevíme absolutně kdy. Více než desetiminutová prezentace ani další přiložená videa pravdu neodhalily.
Co se ale mně líbilo, je ona pohádková úprava. Je to takové hezké, nevinné a roztomilé. Nicméně reakce na Youtube jsou zdrcující, zatímco Reddit je zatím vesměs plný pozitivních reakcí. Arclight Rumble bude ale pravděpodobně stát hráče balík. Stále to tak vypadá, že Blizzard se nedokáže poučit. Neházejme však ještě flintu do žita, třeba Arclight Rumble alespoň něčím překvapí.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn