wargame red dragon epic náhledovka

Wargame: Red Dragon na Epic Games zdarma

4. 3. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek nás společnost Epic Games nenechá na suchu a nabídne další kousek, který si můžeme zdarma přidat do naší knihovny. Tentokrát zde najdeme válečnou realtime strategii Wargame: Red Dragon, která nahrazuje survival hru Sunless Sea z minulého týdne.

Titul mají na starosti vývojáři z Eugen Systems a je volným pokračováním hry Wargame: AirLand Battle z roku 2013. Stanete se jedním z velitelů v bitvách studené války. K dispozici budete mít vojenské prostředky všech zúčastněných zemí (celkem sedmnácti). Své bojové síly sestavíte z až 1450 dostupných jednotek a ujmete se velení tanků, letadel, vrtulníků nebo třeba válečných lodí. Ve hře najdete dynamickou kampaň pro jednoho hráče nebo se do boje můžete pustit s dalšími až dvaceti hráči v multiplayeru.

Wargame: Red Dragon si na Epic Games můžete bezplatně přidat do 11. března 16:59. O minutu později titul nahradí strategie Surviving Mars.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.