Warner Bros

Warneři ruší jeden projekt za druhým včetně těch, co ještě nevznikly

5. 5. 2022
 

oté, co se Warner Bros. spojili s Discovery, se dlouho spekulovalo nad spoustou projektů a nové vedení se s tím rozhodně nepatlá. Během posledního měsíce už zrušilo tři různé projekty od DC, včetně nového originálního filmu HBO Max Wonder Twins, který byl potvrzen vcelku nedávno. Zbylými dvěma jsou Legends of Tomorrow a Batwoman. Co se to děje? Odpověď je jednoduchá, přišlo nové vedení, a je tak načase značku DC pořádně oživit a radši se zbavit přítěže.

Prvním zrušeným projektem byla Batwoman. Ta končí po třech sezónách a celkem 51 epizodách. Na druhou stranu, Batwoman provázela spousta problémů, včetně výměny hlavní hrdinky, její náhrady novou herečkou, návratu staré známé, ale s novou tváří v podobě jiné herečky, a poté velice průměrných hereckých výkonů. Tvůrkyně Caroline Dries se na Twitteru rozloučila krásnou zprávou, kde děkovala všem za jejich práci, kterou na celém seriálu odvedli.

Pár dní na to byl oznámen konec jedné ze stálic stanice CW, Legends of Tomorrow. U nich se jednalo o konci posledních pět let, nicméně každý rok seriálovou čistku přežili. Nyní je oficiálně potvrzený konec. Zde se ale také není čemu divit. Legendy byly poslední roky velice pomalu se potápějící loď, kde se v sedmé řadě už mihotalo pouze pár postav, které byly těmi hlavními v sérii první. Nejhorší ale je, že tvůrci seriálu věřili, že jako vždy přežijí, takže poslední série skončila tak zbytečně otevřeně, že už si konec opět můžeme pouze domýšlet.

Posledním zrušeným projektem je nedávno oznámený film Wonder Twins. V tom se měli objevit hrdinové Zan a Jayna. Toto filmové dobrodružství mělo vzniknout exkluzivně pro HBO Max a svůj režijní debut si zde chytal scénárista Adam Sztykie. Ten se toho ale nyní nedočká. Nebudeme si asi nic nalhávat. Tyto kroky lze zatím hodnotit pouze velice kladně, přece jen se místy jednalo o naprosté nesmysly. Momentálně visí otazník pokračování i nad Flashem a tím bychom se rozloučili s posledním seriálem od CW z původního Arrowerse.

Zdroj: DC Comics

Snad se také brzy dočkáme nějakého super oznámeného projektu, a ne jenom nějakého zrušení. Momentálně byl ze světa DC kromě animovaného Young Justice a velice úspěšného Peacemakera oznámen pouze jeden projekt, a to spin-off s Amandou Wallerovou. Uvidíme, jak si povede příběh s touto šéfkou Operační skupiny X, ale zde nutno připomenout, že fanoušci celý seriál odsuzují daleko předem.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.