Watch Dogs Legion – logiáš

Watch Dogs: Legion míří na Steam

14. 12. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft Toronto

Série Watch Dogs od Ubisoftu si získala oddanou, i když rozdělenou fanouškovskou základnu. Ve své podstatě je to podobný typ jako Assassin's Creed nebo Far Cry. Někdo by mohl označit první díl za nejlepší; byl dost depresivní a my jsme se v něm ujali role Aidena Pearce, muže, který ztratil milovanou rodinu. Watch Dogs 2 byl mnohem optimističtější, doplněný hip-hopovou hudbou a 3D tištěnými zbraněmi – což byl ostrý kontrast k první hře. Mnoho hráčů také nebylo nadšeno z hlavní postavy Marcuse Hollowaye.

Nejnovějšímu dílu Watch Dogs: Legion se podařilo spojit obě skupiny fanoušků z předchozích her proti společnému nepříteli… což je samotný Legion. Fanoušci série si u něj nestěžovali ani tolik na nedostatky, jež hra přinesla; místo toho byli většinou nespokojeni s tím, že museli ovládat víc postav namísto jedné. Pro mě osobně bylo nepříjemné, že při hraní za ženskou postavu jsem v některých momentech slyšel mužský hlas. Ach jo, každému, co jeho jest!

Dobrou a pro někoho špatnou zprávou je, že do služby Steam konečně přichází Watch Dogs: Legion. To znamená, že fanoušci, kteří si hru nechtěli pořizovat na oficiálním obchodě Ubisoftu nebo na konzolích, mají nyní možnost si ji konečně vyzkoušet. Kdy můžeme tento velkolepý příchod očekávat? Je to dříve, než si myslíte. Na oficiálním profilu služby Steam se píše, že se na Watch Dogs: Legion můžete těšit 26. ledna 2023. Není to zrovna „brzy“, ale rozhodně lepší než třeba v roce 2024, ne?

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.