Wednesday

Wednesday dostává druhou sérii

6. 1. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Dámy a pánové, je to tady, Netflix konečně oficiálně oznámil, že seriálový hit Wednesday dostane druhou sérii. Na toto oznámení jsme čekali několik dlouhých týdnů a chvílemi to snad i vypadalo, že se pokračování ani nedočkáme. Hlavní představitelka Jenna Ortega také vyjádřila své obavy o ukončení seriálu, stejně tak jeden z tvůrců, Miles Millar. Nebudeme si nic nalhávat, Netflix nám už v minulosti pár skvělých seriálů bez mrknutí oka zrušil, avšak naštěstí toto není ten případ.

Seriál Wednesday trhal rekordy, a dokonce i předčil čtvrtou sérii Stranger Things. Wednesday Addamsová za první týden nasbírala 341 miliónů prosledovaných hodin, zatímco Eleven a spol. „pouze“ 335 miliónů. V popředí celého seriálu stojí mladá talentovaná herečka Jenna Ortega, která se od premiéry první série může těšit velké popularitě. Není se čemu divit, svoji roli zvládla naprosto bravurně. Kvůli této roli se naučila šermovat, hrát na violoncello, lukostřelbu, a dokonce i nemrkat během scén. Sama také vytvořila choreografii k virálnímu tanci, který Wednesday zatančila ve čtvrté epizodě.

Sama si netroufnu odhadovat, kdy se druhé série dočkáme či na jaké zápletky se můžeme těšit. Vypadá to ale, že obsazení se nijak snad měnit nebude, a je pravděpodobné, že se dočkáme několika nových postav.

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.