Wednesday dostává druhou sérii

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
Dámy a pánové, je to tady, Netflix konečně oficiálně oznámil, že seriálový hit Wednesday dostane druhou sérii. Na toto oznámení jsme čekali několik dlouhých týdnů a chvílemi to snad i vypadalo, že se pokračování ani nedočkáme. Hlavní představitelka Jenna Ortega také vyjádřila své obavy o ukončení seriálu, stejně tak jeden z tvůrců, Miles Millar. Nebudeme si nic nalhávat, Netflix nám už v minulosti pár skvělých seriálů bez mrknutí oka zrušil, avšak naštěstí toto není ten případ.
Seriál Wednesday trhal rekordy, a dokonce i předčil čtvrtou sérii Stranger Things. Wednesday Addamsová za první týden nasbírala 341 miliónů prosledovaných hodin, zatímco Eleven a spol. „pouze“ 335 miliónů.
V popředí celého seriálu stojí mladá talentovaná herečka Jenna Ortega, která se od premiéry první série může těšit velké popularitě. Není se čemu divit, svoji roli zvládla naprosto bravurně. Kvůli této roli se naučila šermovat, hrát na violoncello, lukostřelbu, a dokonce i nemrkat během scén. Sama také vytvořila choreografii k virálnímu tanci, který Wednesday zatančila ve čtvrté epizodě.
Sama si netroufnu odhadovat, kdy se druhé série dočkáme či na jaké zápletky se můžeme těšit. Vypadá to ale, že obsazení se nijak snad měnit nebude, a je pravděpodobné, že se dočkáme několika nových postav.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn