Wednesday

Netflix ukázal, jak ve Wednesday probíhalo natáčení Věci

30. 11. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Určitě jste si tu otázku během koukání na pravděpodobně nejlepší seriál Netflixu letošního roku (ne, Blood Origin nemá šanci) položili. Jak udělali tvůrci onu ruku, Věc, která se mihotá o obrazovce? Je to neuvěřitelně kvalitně udělané CGI, nebo nějaký jiný efekt? Přitom se jedná o to nejprostší vysvětlení, jaké se nabízí – za rukou je herec.

Netflix na svém twitterovém účtu odhalil, jak probíhalo natáčení, bez kterého by se Wednesday snad nikam pořádně nedostalo. Herec Victor Dorobantu se chopil své první herecké role perfektně. Je to možná i tím, že ve svém profesním životě je kouzelníkem a iluzionistou. V seriálu ale jako škádlivá ruka zabodoval, tak doufejme, že ho brzy uvidíme i v druhé sérii.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.