ETS2 West Balkans - dálnice s dvěma tunely

West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 obdržel datum vydání

6. 10. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Je to tady! Český kamionový simulátor Euro Truck Simulator 2 se po více než dvou a půl letech konečně rozšíří o nové státy. Rozšíření Euro Truck Simulator 2: West Balkans dorazí už 19. října, což je dříve, než jsem já osobně očekával. Oznámení doprovází rovněž nový trailer, a jak už je u SCS Software zvykem, i podoba nové mapy.

West Balkans počtem měst asi nepřekoná starší Iberii, ovšem co do počtu států se bude jednat o největší rozšíření, co do ETS2 zatím vyšlo. Konkrétně se podíváme do osmi států, a to do Albánie, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska, Kosova, Černé Hory, Severní Makedonie, Srbska a Slovinska.

Rozšíření West Balkans se pochlubí třiceti hraničními přechody, krásnými městy s balkánskou tematikou a rozsáhlou sítí tunelů, kterých by v novém DLC mělo být více než šedesát. Vydání je naplánováno, jak už bylo řečeno, na 19. října letošního roku.

Zdroj: SCS Software

Euro Truck Simulator 2 nicméně není jediným titulem, který obdrží novou expanzi. Letos jsme se dočkali také vydání Oklahomy do American Truck Simulator, přičemž ještě jedno rozšíření, a to Kansas, se do konce roku očekává. Kromě Kansasu pracují v SCS Software i na státu Arkansas a Nebraska.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.