ETS 2 West Balkans - výhled na město

West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 se ukazuje v prvních záběrech gameplaye

6. 9. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software zřejmě finišují s vývojem mapového rozšíření West Balkans pro hru Euro Truck Simulator 2. Vůbec poprvé se totiž můžeme podívat na reálné záběry přímo ze hry, a to díky téměř půlhodinové ukázce, kterou studio ukázalo fanouškům a hráčům. Pravděpodobně tak probíhají již finální fáze vývoje a nové DLC by mohlo opravdu stihnout vyjít ještě tento rok – od vydání nás mohou dělit už jen týdny, kdo ví.

Ačkoliv SCS Software tvrdí, že se stále nejedná ještě o finální produkt, tak nějak počítáme, že se plná verze nového DLC West Balkans už nijak dramaticky lišit nebude. Ve zveřejněné ukázce si uděláme výlet napříč Albánií. Trasa nás zavede přes malebné hory až do hlavního města Tirana. Záběry jsou opravdu nádherné a jde vidět, že si na zpracování prostředí dal SCS Software záležet. Nebude to však jen o velkých městech a dálnicích. V rámci ukázky gameplaye lze usuzovat, že při našich cestách budeme kromě velkých aglomerací projíždět i malými vesničkami. Samozřejmě nesmí chybět ani reálná projížďka místními tunely, o nichž jsme vás informovali v našem předchozím článku.

Jak už bylo řečeno, vydání rozšíření Euro Truck Simulator 2: West Balkans je naplánováno na letošní rok. Cena rozšíření by se, doufáme, neměla od svých předchůdců nějak lišit a počítáme s cenovkou 17,99 euro po vzoru předchozích DLC.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.