Don't Starve Together

WX-78 prošel aktualizací

30. 4. 2022
 

Známá survival hra Don't Starve Together, kterou jsme recenzovali, se ve své pravidelné údržbě zaměřila na herní postavu WX-78. Upgrade tohoto robota je doprovázen novým, lákavým videem studia Klei Entertainment:

Zásah do obvodů WX-78 je výrazný a přináší hodně změn. Mezi nové speciální schopnosti patří skenování organických látek, produkce biodat, a namísto chybujícího hladu si postavička musí doplňovat elektřinu. Dále náš robot při namočení ztrácí nejprve zmíněnou elektřinu, a až pak život. WX-78 obnovuje svůj hlad, zdraví a mozkovou činnost jedením součástek. Když zemře, součástky, které snědl, spadnou v okolí mrtvoly. Příšerky Clockworks jsou po novém updatu vůči robotovi méně agresivní. Další podrobnější změny přicházející s novou aktualizací najdete na: kleientertainment.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.