xbox live gold duben 2021 - náhledovka

Xbox Live Gold duben 2021 – měsíc se slovenským RPG

31. 3. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Stejně jako každý měsíc, i duben 2021 přinese nové hry pro předplatitele Xbox Live Gold. A na co že se můžeme těšit ? Čekají nás závody tahačů nebo slovenská akční RPG hra.

Vikings: Wolves of Midgard

Tato akční RPG hra na hrdiny vyšla 24. března roku 2017 a stojí za ní slovenské vývojářské studio Green Farm. V roli hlavního hrdiny se ocitnete ve vesnici Ulfung, kde se to nebezpečím jenom hemží. Vaším úkolem ve hře Vikings: Wolves of Midgard je bojovat proti mytologickým zvířatům ve světě Ragnarok. Hra nabízí jak složku pro jednoho hráče, tak i multiplayer.

Vikings: Wolves of Midgard bude na Xbox Live Gold duben 2021 dostupný od 1. do 30. dubna 2021.

Dark Void

Druhým titulem dostupným ve službě Xbox Live Gold měsíce duben bude akční sci-fi střílečka Dark Void. Hra vyšla již 19. dubna 2010 a byla vyvinuta vývojářským studiem Airtight Games. Ocitáte se v paralelním světě, který napadla mimozemská civilizace. Dark Void nabízí zajímavou hratelnost. Hra kombinuje boje ve vzduchu a na zemi.

Dark Void bude dostupný od 1. do 15. dubna 2021.

Hard Corps: Uprising

Hard Corps: Uprising je hra typu run-and-gun a stojí za ní vývojářské studio Arc System Works. Původně byla vydána 16. února 2011, tehdy ještě pro Xbox 360 a PlayStation 3. Ve hře se nachází dvojice hlavních hrdinů. Tím prvním je elitní voják Bahamut a tím druhým mladá dívka Kristal. Vaším úkolem bude zničit zlého diktátora, který terorizuje svět. Děj hry se odehrává ve vzdálené budoucnosti v roce 2613.

Hard Corps: Uprising bude na Xbox Live Gold duben 2021 dostupný od 16. do 30. dubna 2021.

Truck Racing Championship

Truck Racing Championship je oficiální hrou evropských závodních tahačů. Najdeme zde celkem 45 licencovaných tahačů, 14 oficiálních tratí, 20 týmů a všechny oficiální závodníky. Těšit se můžeme na reálnou fyziku a několik režimů pro jednoho i více hráčů. Hru vytvořilo studio N-Racing a byla vydána 18. července 2019.

Truck Racing Championship bude dostupný od 16. dubna do 15. května 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.