Xbox – logo

Xbox spolupracuje s HowLongToBeat

15. 9. 2022
Zdroj náhledu: Xbox

Díky spolupráci s komunitní platformou HowLongToBeat obsahuje nová aktualizace Xbox aplikace pro PC řadu funkcí, včetně toho, jak dlouho trvá dohrání hry. Aktualizace pro Xbox obsahuje také další funkce, jako je možnost prohlížení upoutávek, snímků obrazovky a dalších vychytávek, jakož i výrazné zlepšení výkonu. Xbox začal spolupracovat s komunitní platformou HowLongToBeat. Aplikace nyní zobrazuje čtyři kategorie, které ukazují, jak dlouho trvá dokončení hry, a to hlavní příběh, hlavní příběh + přídavky, kompletní dokončení a všechny styly. Podle zářijové aktualizace to uživatelům umožní získat lepší přehled o tom, jak dlouho tráví u určitých titulů, a informovaněji se rozhodovat o tom, co a kdy chtějí hrát.

Začátkem tohoto roku bylo oznámeno, že Xbox bude hráče upozorňovat na to, zda jejich počítač dokáže spustit určitý titul, takže se zdá, že se Xbox neustále snaží vylepšovat aplikaci pro své uživatele, což by jim umožnilo lépe se rozhodovat, do kterých her investují svůj čas. Ohlasy komunity byly většinou pozitivní, i když někteří hráči upozorňovali, že raději herní dobu nevidí, protože může ovlivnit jejich rozhodnutí nezačít hrát hru, která by je jinak bavila, protože je buď příliš krátká, nebo zbytečně dlouhá. Zlepšený výkon aplikace je však dostatečným důvodem k oslavě.

Tagy:

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.