Horizon Zero Dawn robotický pták

Zemřel Mike Nash, designer Horizon Zero Dawn

26. 1. 2021
Zdroj náhledu: Playstation Universe

Pokud jste hráli Horizon Zero Dawn a máte hru rádi minimálně tolik, jako já, určitě mi dáte za pravdu, že nebýt oněch ikonických robotických „dinosaurů“, nebylo by to ono. Právě za jejich modely stál nadějný tvůrce 3D grafiky – Michael (Mike) Andrew Nash. Před několika dny se bohužel na Twitteru objevila zpráva, že zemřel. 

Volně přeloženo: „Mike Nash byl tvrdě pracující člověk, který vynaložil hodiny času na zlepšování se a snažil se ze sebe vydat to nejlepší. Opustil nás a zemřel. Rád bych, aby si CG a umělecká komunita pamatovala jeho ohromující 3D tvorbu.“

Dle slov komunity a především jeho blízkých kolegů se jednalo o velmi talentovaného a schopného umělce, který dával své práci nejen hromadu času, ale i náležité péče.  Několik dní se mohlo jen spekulovat, co se Mikeovi (v jeho 36 letech) mohlo stát. Tuto otázku a mnoho dalšího z Mikeova života zodpověděli sami jeho rodiče – nahráli všem vzkaz.

Čest jeho památce. Tvorba na ArtStation

PS: Nezapomínejte pečovat jak o své tělesné, tak o své duševní zdraví.


Článek pro Gaming Professors napsala Nela Bojdová

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.