Známe datum vydání Digimon Survive

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Pro fanoušky to byl běh na velmi dlouhou trať, ale konečně se dočkali. Oficiální datum pro vydání Digimon Survive je konečně potvrzeno společností Bandai Namco. Titul ve stylu tahové strategie bude vydán pro světový trh letos v létě. A ano, bude vydán i pro PC.

Pokud to dosud nevíte, Digimon Survive kombinuje prvky vizuálního románu se strategickým výběrem. Grafické stránky se chopilo studio Toei Animation, které má na svědomí série jako One Piece nebo Dragon Ball a samozřejmě stejnojmenné anime. Hra byla oznámena už v roce 2018 a prošla mnohými odklady a očividně i rukama mnohých vývojářů, avšak herní producent Kazumasa Habu dříve v tomto roce oznámil, že Digimoni se vracejí zpátky do hry.
Jeho slova se konečně potvrdila. Herní producent konečně zveřejnil video, ve kterém se hráčům omlouvá za nedostatek updatů, a zároveň stanovil datum na 29. července! Digimon Survive bude venku dříve, než jsme očekávali, jelikož se datum rychle blíží, avšak podle slov Kazumasy Habua „už tam skoro jsme!“.

Digimon Survive bude vydán v Japonsku o den dříve, 28. července, a celosvětově pak 29. července pro PC na platformu Steam. Podle producenta tým plánuje vydat více vzrušujících novinek ještě tento týden. Digimoni jsou jedna z vysoce očekávaných her, stejně jako například One Piece Odyssey, která by měla přijít na Steam také tento rok.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn