Avatar Frontiers of Pandora titulka

Zřejmě unikly informace o herním Avatarovi

6. 1. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Avatar: Frontiers of Pandora je pravděpodobně ještě daleko, i když se čekalo, že vyjde v podobné době jako filmový sequel, ale díky uživateli Redditu zřejmě unikly nové podrobnosti o hře. Detaily přinesl uživatel u/Eht_Hctins, který má za sebou historii zveřejňování uniklých informací. Ve svém příspěvku se zmiňuje o soubojovém systému, fungování úkolů a herním světě.

Co se týče boje, uvádí, že hráči si budou moci ochočit stvoření na Pandoře a používat je „na pomoc, a to jak na souši, tak v boji“. Hráči budou moci ve hře také lootovat a k dispozici bude i crafting. Plnění úkolů se zřejmě bude lišit od ostatních titulů Ubisoftu s otevřeným světem. Eht_Hctins říká, že namísto tradičních úkolových značek vás hra zavede do malé oblasti, kterou budete muset prozkoumat, abyste našli, co potřebujete. Prý je to méně „udělej tohle“ a více „přijď na to“. Nakonec se rozpovídal o herním světě. Konkrétně bylo zmíněno, že se v průběhu hry mění po vykonání různých činností. Je zde také dynamický systém počasí, na který postavy reagují. Jedním z konkrétních příkladů bylo, že za bouřlivého počasí nebudou tvorové létat.

Stejně jako všechny zvěsti, které nejsou potvrzeny studiem, berte výše uvedené informace s rezervou. Na hře Avatar: Frontiers of Pandora v současné době pracují společnosti Ubisoft a Massive Entertainment. Až bude hra k dispozici, bude uvedena na trh pro PlayStation 5, Xbox řady X|S a PC.

UPDATE: Příspěvek na Redditu byl již odstraněn.

Zdroj: insider-gaming.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.