A Plague Tale Requiem - Cover

A Plague Tale: Requiem poběží na konzolích rovněž pouze na 30 fps

18. 10. 2022
Zdroj náhledu: Asobo Studio

Jako by ten Gotham Knights nestačil. Podle úniků a odkazů od uživatelů, kteří obdrželi kopii A Plague Tale: Requiem před vydáním, běží titul na konzolích Playstation 5 a Xbox Series pouze na 30 fps.

Stejně jako u Gotham Knights, ani zde údajně není možné přepínat mezi režimem kvality a výkonu (Performance vs. Quality). Narážíme snad na limit nové generace konzolí, nebo proč vývojáři k takovému kroku přistupují? Abychom byli upřímní, bohužel nevíme.

Jeden uživatel na Twitteru tvrdí, že se situace žádným způsobem nezměnila ani s novou verzí 1.2.0 a hra na Playstation 5 stále běží na uzamčených 30 fps. O nějakou chybu tedy zřejmě jít nemůže. Jen dodáme, že ani A Plague Tale: Requiem nedorazí na starou generaci konzolí. Datum vydání je zítra, tedy 18. října, pro PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.