Ace Combat 7 Skies Unknown - náhledovka

ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN slaví úspěch v počtu prodaných kopií

1. 12. 2022
 

Slavná letecká série se může pochlubit dalším velkým úspěchem, respektive milníkem v počtu prodaných kopií hry. ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN je arkádový letecký simulátor se skvělou grafikou, velkým výběrem letadel a dobrou hratelností. Ve hře si můžete vychutnat nejen všechny známé typy vojenských letounů současnosti, ale také typické stíhačky z ikonických filmů. Důkazem je tomu DLC Top Gun, které přidává do hry letoun Mavericka a další ikonické stroje. V rámci podpory virtuální reality je samotný zážitek ještě o něco lepší a především více autentický.

Zdroj: Bandai Namco Studios Inc.

Vývojáři se nyní právem pochlubili velkým úspěchem, nejvyšším počtem prodaných kopií v rámci historie celé této věhlasné série. „Díky vám, pilotům, dosáhl ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN více než 4 milionů prodaných kusů – což je nejvyšší rekord v historii série!“ – Bandai Namco Studios Inc. Jako poděkování a v rámci oslavy si můžete navíc stáhnout velmi pěkný wallpaper na plochu. My se samozřejmě připojujeme ke gratulacím.

Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.