Akční thriller Kate od streamovací služby Netflix obdrží herní adaptaci

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Ludic Studios

Celosvětově oblíbená streamovací služba Netflix zase pro jednou zavítá do světa videoher, a na monitory našich počítačů přinese herní adaptaci akčního thrilleru Kate.

Film Kate vypráví příběh o vražedkyni, která byla na své poslední misi v Tokiu otrávena a zbývá jí přibližně 24 hodin života. Jejím úkolem je zjistit, kdo si její smrt objednal a najít protijed, přičemž při své cestě se seznámí s dcerou svého bývalého cíle. Ze samotného filmu vychází i nová hra Kate: Collateral Damage, která vyjde přibližně za měsíc, konkrétně 22. října na platformě Steam.

Kate: Collateral Damage je prezentována jako izometrická pixelová roguelike hra, v níž bude zapotřebí především rychlá akce a hbité reflexy. Jak už doprovodný trailer ukazuje, k dispozici budete mít nejen střelné zbraně, ale i různé nože, ale také katany. Titul mají na svědomí vývojáři z Ludic Studios, kteří již v minulosti pracovali na hře Akane. Kromě Kate: Collateral Damage chystá studio i další akční roguelike Wind Runners, jež by měla rovněž vyjít v letošním roce.

Zdroj: Ludic Studios

Není to poprvé, kdy streamovací gigant zavítal do vod herního průmyslu. Herní adaptace se již v minulosti dočkal i hororový sci-fi mysteriózní seriál Stranger Things. Stranger Things 3: The Game, jenž vyšel v roce 2019, byl však nedávno odstraněn ze všech známých herních obchodů. Důvodem odstranění je pravděpodobné zařazení do vlastní herní aplikace, kterou společnost Netflix momentálně testuje například v Polsku. Jestli podobný osud potká i Kate: Collateral Damage, je otázka budoucnosti.

Hru si můžete již nyní přidat do svého seznamu přání.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn