Kate: Collateral Damage- nepřátelé

Akční thriller Kate od streamovací služby Netflix obdrží herní adaptaci

27. 9. 2021
Zdroj náhledu: Ludic Studios

Celosvětově oblíbená streamovací služba Netflix zase pro jednou zavítá do světa videoher, a na monitory našich počítačů přinese herní adaptaci akčního thrilleru Kate.

Film Kate vypráví příběh o vražedkyni, která byla na své poslední misi v Tokiu otrávena a zbývá jí přibližně 24 hodin života. Jejím úkolem je zjistit, kdo si její smrt objednal a najít protijed, přičemž při své cestě se seznámí s dcerou svého bývalého cíle. Ze samotného filmu vychází i nová hra Kate: Collateral Damage, která vyjde přibližně za měsíc, konkrétně 22. října na platformě Steam.

Kate: Collateral Damage je prezentována jako izometrická pixelová roguelike hra, v níž bude zapotřebí především rychlá akce a hbité reflexy. Jak už doprovodný trailer ukazuje, k dispozici budete mít nejen střelné zbraně, ale i různé nože, ale také katany. Titul mají na svědomí vývojáři z Ludic Studios, kteří již v minulosti pracovali na hře Akane. Kromě Kate: Collateral Damage chystá studio i další akční roguelike Wind Runners, jež by měla rovněž vyjít v letošním roce.

Zdroj: Ludic Studios

Není to poprvé, kdy streamovací gigant zavítal do vod herního průmyslu. Herní adaptace se již v minulosti dočkal i hororový sci-fi mysteriózní seriál Stranger Things. Stranger Things 3: The Game, jenž vyšel v roce 2019, byl však nedávno odstraněn ze všech známých herních obchodů. Důvodem odstranění je pravděpodobné zařazení do vlastní herní aplikace, kterou společnost Netflix momentálně testuje například v Polsku. Jestli podobný osud potká i Kate: Collateral Damage, je otázka budoucnosti.

Hru si můžete již nyní přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.