Akční závody Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway jsou brzy tu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Před několika dny americký maloobchodní řetězec Best Buy nedopatřením prozradil, že na podzim bude vydán do té doby neoznámený třetího díl akční motokárové hry Nickelodeon Kart Racers. Její vydavatel GameMill Entertainment nyní uniklé informace oficiálně potvrdil.
Nickelodeon Kart Racers je založený na osvědčených principech motokárových závodních her se zbraněmi a power-upy, jejichž nejslavnějším zástupcem je nejspíše série Mario Kart. Využívá přitom populární postavy ze seriálů dětské televizní stanice Nickelodeon, do jejíž stáje patří mimo jiné SpongeBob, Želvy Ninja nebo Avatar: Legenda o Aangovi.
První díl Nickelodeon Kart Racers vydaný roku 2018 se setkal spíše s negativním přijetím, nicméně o dva roky mladší pokračování s podtitulem Grand Prix se již dočkalo pochval v recenzích i ohlasech hráčů. Chystaný třetí díl pochopitelně slibuje, že bude ještě lepší a zábavnější než jeho předchůdci, a má obsahovat působivých 90 jezdců a 36 tratí.
Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway vyjde na PC, Switch a cross-genově na konzole od Sony i Microsoftu již 7. října.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn