Skyrim MP – náhledový obrázek

Multiplayerový mod do hry Skyrim dosáhl v prvních 24 hodinách přes 40 000 stažení

11. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Bojovat po boku svého parťáka, s nímž jste společně unikli z ikonického zločineckého tábora napadeného drakem, to je sen asi každého hráče Skyrimu. Také proto byl oznámený mod Skyrim Together Reborn jedním z nejočekávanějších. V podstatě proměnil tohle šílené RPG v plnohodnotnou kooperativní hru. Jeho vylepšená multiplayerová verze je konečně venku a během prvních dvaceti čtyř hodin byla stažena téměř čtyřicettisíckrát.

Vývojářský tým modu v červenci 2022 potvrdil, že multiplayerová verze vyjde 8. července, a to včetně všech synchronizovaných NPC, úkolů, dialogů, předmětů a otevírání zámků pro více než třicet hráčů najednou.

Skyrim Together Reborn si můžete stáhnout na stránkách Nexus Mods, které v době psaní tohoto článku uvádí přes šedesát tři tisíc stažení. Tak co? Stáhnete Skyrim znovu?

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.