Stubbs the Zombie - Epic Games

Akční zombie hra a balíček do Paladins zdarma na Epic Games Store

14. 10. 2021
Zdroj náhledu: Aspyr Media

Týden uběhl jako voda, a proto přišel čas na další rozdávačku her zdarma od společnosti Epic Games. Poté, co jsme alespoň virtuálně mohli osahat nějakou tu grafickou kartu díky PC Building Simulatoru, se nyní vžijeme do role zombíka za účelem rozpoutat chaos v poklidném městečku.

Stubbs the Zombie in Rebel without a Pulse

V tomto týdnu se díky Epic Games Storu vydáme malinko do minulosti, konkrétně do roku 2005, kdy na monitorech našich počítačů přistál kultovní titul Stubbs the Zombie in Rebel without a Pulse od vývojářského studia Aspyr Media.Píše se rok 1955 a město Punchbowl v Pensylvánii si žije šťastným a poklidným životem, když tu náhle se objevíte vy jakožto zombie, který momentálně vstal z mrtvých. Vaším úkolem není nic samozřejmě jiného než idylický život místních obyvatel překazit. K tomu využijete hned několik schopností, díky kterým můžete vaše lidské nepřátele proměnit ve spojence a spolu s nimi tak ovládnout město Punchbowl.

Stubbs the Zombie in Rebel without a Pulse bude dostupný na Epic Games Store do 21. října 2021.

Paladins Epic Pack

Jako malý bonus k Stubbs the Zombie in Rebel without a Pulse obdržíte také Epic balíček do free-to-play onlinové hry Paladins. Balíček obsahuje čtyři nové šampiony, konkrétně hráč obdrží Androxuse, Rauma, Tyru a Yinga. Kromě nových šampionů získáte čtyři skiny pro vaše hrdiny, konkrétně Exalted Androxus, Subjugator Raum, Baroness Tyra a Snapdragon Ying.

Paladins Epic Pack bude možné na Epic Games Store získat rovněž do 21. října 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.