Euro Truck Simulator 2 představuje předělané město Erfurt v Německu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Předělávka německého státu bude ve hře Euro Truck Simulator 2 pokračovat i letos. Dalším městem, které obdrží nový vizuál, bude Erfurt.

ETS2 - město Erfurt

Zdroj: SCS Software

Erfurt, město, které se může chlubit svou velmi bohatou historií, leží v samotném srdci Německa, tudíž by byla rozhodně velká škoda se do předělávky této zajímavé aglomerace nepustit. Ovšem má to jedno ale. Vzhledem k tomu, že většina komunikací není v Erfurtu přístupná pro velké vozy, se vývojáři z SCS Software zaměří primárně na jižní část města. Ostatní části nejsou velkým vozidlům přístupné z důvodu zachování historie, a tak se zřejmě ani ve hře nedočkáme žádného velkého prozkoumávání této historické části města.
Co se týče jižní části, ta se ve velké míře skládá z obytných budov a průmyslového odvětví, v němž většina řidičů využívá zdejší sklady pro bezproblémový a plynulý převoz zakázek. Kromě zmíněné jižní části nás předělávka zavede i do venkovské oblasti, ve které nalezneme farmu či betonárnu.

Zdroj: SCS Software

Jak už je zvykem, dočkat bychom se měli lepších textur a celkového vizuálního zpracování, které bude lépe odpovídat současným standardům studia. Rovněž bude předělána silniční síť, včetně křižovatek, které budou více odpovídat reálné předloze. Další informace naleznete na oficiálních stránkách studia. Práce jsou nicméně teprve na začátku, takže vydání předělávky do hry Euro Truck Simulator 2 přijde někdy později. Studio SCS Software rovněž slibuje příchod dalších infromací o předělávce Německa.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn