Alan Wake Remastered intro art

Srovnávací trailer Alan Wake Remastered ukazuje vizuální efekty Xboxu řady X

28. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jak jsme vás již v minulosti informovali, práce na Alan Wake Remastered jsou již v plném proudu a dokonce je již známé i datum vydání. Nyní je možnost vidět i srovnání grafických efektů a celkového zpracování v novém herním traileru.

Na srovnání se můžete podívat sami ve videu výše. Jak je již z počátku patrné, tak největší změna je zejména v prostředí. Remasterovaná verze je o poznání barevnější a plná detailů a působí tak mnohem věrněji než původní konzolová verze, včetně rozmanitějšího osvětlení. Vylepšením prošly i jednotlivé cutscény a značně vylepšené modely postav a to včetně samotného Alana a dalších postav

Změny v Alan Wake Remastered si můžete prohlédnout sami

Na webových stránkách Alan Wake se můžete sami podívat na některé z těchto srovnávacích záběrů, přičemž užitečný posuvník vám ještě více usnadní prohlídku remasterovaných vizuálů přímo vedle původních obrázků. Obzvláště zajímavé jsou zjevné změny v HUD. Alanův ukazatel zdraví zabírá v rohu obrazovky podstatně méně místa a několik popisků misí zcela chybí. Šest srovnávacích snímků také skvěle ukazuje, kolik detailů navíc aktualizovaná verze hry nabízí.

Zdroj: igdb.com

Výše uvedený trailer ukazuje Alan Wake Remastered v podobě, v jaké se objeví na konzolích Xbox řady X, ale hra míří také na PC a poprvé i na konzole PlayStation prostřednictvím PS5 a PS4, vydání hry je pak plánované na 5. října, což je opravdu za rohem.

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.