Únik odhalil možné datum vydání vylepšené verze Alan Wake Remastered

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Alan Wake Remastered byl nechtěně odhalen tchajwanským e-shopem, kde bylo možné hru zakoupit.
Samotné oznámení vylepšené verze psychologického hororu Alan Wake z roku 2010 prozatím nebylo potvrzeno, nicméně jeho existenci potvrzuje hned několik úniků. Před několika měsíci se Alan Wake Remastered objevil v databázi Epic Games. Konkrétně ho objevil stejný uživatel pod přezdívkou Wario64, který rovněž v databázi našel zmínku o Final Fantasy 7 Remake. Jak víte, v současné době je přepracovaný sedmý díl k dispozici pouze pro Playstation 4 a Playstation 5, tudíž možnost PC verze by jistě mnoho hráčů uvítalo.

Další vodítko k existenci Alan Wake Remastered poskytl i tchajwanský e-shop Rakuten, u kterého se začaly objevovat předobjednávky konzolové verze, přičemž datum vydání je dle obchodu naplánováno na 5. října letošního roku. Zmíněné informace je třeba brát s velkou rezervou, každopádně vydání vylepšené verze můžeme s dalšími úniky považovat za čím dál více pravděpodobnější.
Rovněž se spekuluje o plnohodnotném pokračování, které by díky spolupráci studia Remedy a obchodu Epic Games Store mělo být exkluzivním titulem právě pro Epic. Mimo plnohodnotného pokračování má Remedy s Epicem pracovat ještě na jednom AAA titulu.
Podle analytika Daniela Ahmada by k oznámení mělo dojít již příští týden. Nejpravděpodobnější možností, kde vylepšenou verzi odhalit, je akce Playstation Showcase, která je naplánována na 9. září, tak uvidíme.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn