Alien: Isolation náhled

Alien: Isolation si budete moci zahrát i na mobilu

18. 11. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Je snad nemožné, aby jakýkoliv hráč nikdy neslyšel o velice úspěšném hororovém titulu, kterým je Alien: Isolation. Hra vyšla již v roce 2014, stala se velice rychle populární, a dokonce vyhrála i nějaké to ocenění. Tento skvělý herní počin vyjde i na vaše mobilní zařízení, a to jak na operační systém Android, tak i iOS. Pro mobilní hráče bude titul dostupný již za necelý měsíc, přesněji 14. prosince.

Alien: Isolation bylo vydáno téměř na všechny platformy, na které si jen vzpomenete. Můžete si jej zahrát na PlayStationu 3 a 4, Xboxu One a 360, počítači a minulý rok byl titul vydán i na Nintendo Switch.

Na mobilní verzi pracuje to stejné studio, které právě minulý rok vytvořilo verzi na Nintendo Switch a nesou název Feral Interactive. Nejsem si jistá, zda se na mobilu dá tak prožít ta hororová atmosféra, kterou právě Alien: Isolation nabízí. Nicméně se hra aspoň dostane zase k většímu počtu hráčů. Na iOS a Android také společně se základní hrou vyjde i sedm DLC balíčků.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.