Aliens: Fireteam Elite Pathogen přináší nový obsah

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Gamescom Opening Night Live přinesl fanouškům her řadu novinek a upoutávek, z nichž jedna byla rozšířená ukázka připravovaného DLC Pathogen pro hru Aliens: Fireteam Elite. Před vydáním DLC se vývojářské studio Cold Iron Studios podělilo o informace o tom, co mohou fanoušci od kooperativní střílečky čekat, včetně prvního souboje s bossem.
Studio Cold Iron Studios představilo nový trailer, který ukazuje, co od hry očekávat. DLC Pathogen přináší zbrusu novou kampaň, která vypráví o dopadech záhadné černé skvrny na životy místních obyvatel a mimozemšťanů. Xenomorfové s ní přišli do styku a došlo k jejich mutaci. Koloniální mariňáci mají za úkol dostat situaci pod kontrolu, včetně konfrontace s rozzuřenou mimozemskou královnou, která se objeví na konci traileru.
Upoutávka na DLC Pathogen potvrzuje předchozí informace, například přidání hardcore režimu. Pathogen také představí osm nových zbraní, jednu výhodu pro každou třídu, třináct sekundárních zbraní, několik emotikonů pro interakci se členy Fireteamu, nové typy nepřátel a tři mise, které budou vydány 30. srpna.

Aliens: Fireteam Elite je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn