Among Trees náhled

Among Trees opustí Early Access

4. 11. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Překrásně vizuálně zpracovaná survival hra Among Trees vyšla v předběžném přístupu na Epic Games již 13. června roku 2020. O rok později a pár měsíců hra konečně opustí předběžný přístup a vydána bude v plné verzi jak na Epic Games, tak i na herní platformě Steam, a to konkrétně 10. listopadu.

Tuto novinku oznámilo vývojářské studio titulu Among Trees nesoucí název FJDR Interactive.

Among Trees bylo vytvářeno pouze třemi lidmi po dobu osmi let. Musí tedy být pro tvůrce velikou úlevou dovést takový projekt do zdárného konce. Updaty do hry nejspíše pořád budou přidávány, avšak vydání titulu v plné verzi je již pomyslná cílová čára. Během předběžného přístupu do hry přibylo mnoho nového. Například hráči získali možnosti mít svého vlastního společníka, kterým je liška, a dále bylo přidáno rybaření.

O čem je Among Trees?

Jedná se o survival crafting titul v otevřeném světem, kde hráči jsou obklopení divokou zvěří a přírodou. Jako hráči zde musíte získávat různé materiály, vytvářet si nějaké to nářadí a také budete spravovat malou chatku, ze které nakonec může vzniknout útulný domeček. Dále budete rybařit, vařit a pěstovat si vlastní zeleninu ve svém skleníku. Mezi tím vším také prozkoumáváte překrásný svět kolem vás, kde můžete narazit na několik jeskyní, ale i na nebezpečná zvířata, která si na vás smlsnou v mrknutí oka.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.