Among Trees opustí Early Access

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Překrásně vizuálně zpracovaná survival hra Among Trees vyšla v předběžném přístupu na Epic Games již 13. června roku 2020. O rok později a pár měsíců hra konečně opustí předběžný přístup a vydána bude v plné verzi jak na Epic Games, tak i na herní platformě Steam, a to konkrétně 10. listopadu. Tuto novinku oznámilo vývojářské studio titulu Among Trees nesoucí název FJDR Interactive.
Among Trees bylo vytvářeno pouze třemi lidmi po dobu osmi let. Musí tedy být pro tvůrce velikou úlevou dovést takový projekt do zdárného konce. Updaty do hry nejspíše pořád budou přidávány, avšak vydání titulu v plné verzi je již pomyslná cílová čára. Během předběžného přístupu do hry přibylo mnoho nového. Například hráči získali možnosti mít svého vlastního společníka, kterým je liška, a dále bylo přidáno rybaření.

O čem je Among Trees?

Jedná se o survival crafting titul v otevřeném světem, kde hráči jsou obklopení divokou zvěří a přírodou. Jako hráči zde musíte získávat různé materiály, vytvářet si nějaké to nářadí a také budete spravovat malou chatku, ze které nakonec může vzniknout útulný domeček. Dále budete rybařit, vařit a pěstovat si vlastní zeleninu ve svém skleníku. Mezi tím vším také prozkoumáváte překrásný svět kolem vás, kde můžete narazit na několik jeskyní, ale i na nebezpečná zvířata, která si na vás smlsnou v mrknutí oka.

Zdroj: techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn